Moravia Wood - rekreační chaty

Naše rekreační chaty a domy je správnou volbou, pokud se rozhodnete pro dřevostavbu. Právě dřevo je nejvhodnější materiál pro rekreační účely. Pokud uvažujete o koupi či výstavbě rekreační chaty či chalupy, pak můžete volit mezi klasickými zděnými materiály a ekologickým dřevěným materiálem. Další volbou je zda si ji postavíte nebo koupite starší chatu. Každá z možností má své přednosti. Podívejme se alespoň na některé výhody montované dřevěné rekreační chaty.

Výhody rekreační chaty ze dřeva

Pokud se rozhodnete pro montovanou dřevostavbu, získáte opravdu mnoho výhod oproti klasickým stavbám, ale i oproti již stávajícím stojícím chatám. Současné metody a materiály jsou postaveny na co největších úsporách jak stavebních materiálů, tak i následným nákladům na provoz.
Montované rekreační chaty ze dřeva se vyznačují nízkou tepelnou vodivostí, což přispívá ke snížení nákladů v zimním období, ale také výborné tepelné pohodě i v létě. Navíc samotná stavba vzniká opravdu velmi rychle v porovnání s mokrou výstavbou zděných chat.

montované chaty dřevostavby chaty rekreační chaty